به ریاست دکتر طهرانچی

جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

۱۲ مهر ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۴ کد : ۱۰۱۳ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۴۸۳۷
جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر طهرانچی و با حضور معاونان، رؤسای مراکز و رؤسای استانی برگزار شد.
جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر علی سروری مجد مشاور ریاست دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها، معاونان، رؤسای مراکز سازمان مرکزی و با حضور مجازی رؤسای استان های دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز (دوشنبه 12 مهرماه) برگزار شد.

در این جلسه، آخرین آمار و گزارش ها از جذب دانشجویان در استان ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شد و روند ثبت‌نام و جذب این دانشجویان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر معصومه طباطبایی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند و دکتر سعید آزادیان دبیر شورای گسترش، آمایش، برنامه‌ریزی و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه گزارشی از روند جذب و ثبت‌نام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پرداختند.

همچنین دکتر علاءالدین بروجردی معاون امور بین‌الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی از جذب دانشجویان غیرایرانی در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی و روند افزایش پذیرش این دانشجویان ارائه کرد. 

جمعی از معاونان و رؤسای استان های دانشگاه آزاد اسلامی نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود درخصوص جذب دانشجو و اقدامات صورت گرفته در این خصوص پرداختند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی آزاد آزاد اسلامی اسلامی دانشجویان جذب دانشجویان دکتر جذب


نظر شما :