دکتر لشگری:

دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر از قطب‌های ورزشی کشور محسوب می‌شود

۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۵ کد : ۱۰۱۴ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۱۳۵
رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر با داشتن امکانات بسیارخوب ورزشی یکی از قطب های ورزشی کشور محسوب می شود.
دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر از قطب‌های ورزشی کشور محسوب می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد قائم شهر، دکتر امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه  امکانات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: امکانات موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر بی نظیر است و باید بین این واحد دانشگاهی و فدراسیون های ورزشی تعامل بیشتری انجام شود تا بتوان از این امکانات استفاده کرد.

دکتر لشگری با اشاره به وجود سالن های استاندارد کشتی، بدمینتون و چند منظوره در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر اظهار داشت: باعث افتخار است که این واحد دانشگاهی دارای چنین امکاناتی است و باید از این ظرفیت ها به منظور توسعه ورزش و درآمدزایی بهره برداری شود. امکانات دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند به ارتقاء کیفی ورزشکاران ملی کمک کند.

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های جدی این مرکز پیگیری ورزش همگانی است که امیدواریم مانند ورزش های قهرمانی و حرفه ای آن را دنبال کنیم. در دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه ورزش حرفه ای و قهرمانی  پیشرفت های چشمگیری تا کنون داشته‌ایم.

وی ادامه داد: در مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برنامه های خوبی برای بخش همگانی در حوزه کارکنان، دانشجویان و اساتید طراحی و آماده کردیم که یکی از مهم ترین آن بحث لیگ همگانی است که به مدت 2 ماه دانشجویان، کارکنان و اساتید می توانند در این لیگ حضور پیدا کنند.

دکتر لشگری هدف از برگزاری لیگ همگانی را  نهادینه کردن فرهنگ فعالیت جسمانی، انجام فعالیت ورزشی در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی دانست.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر ورزش تربیت بدنی


نظر شما :