راه اندازی کارگاه تخصصی ساخت قطعات صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۰ کد : ۱۰۲۰ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۸۱
کارگاه مرکزی تخصصی ساخت قطعات صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر راه اندازی شد.
راه اندازی کارگاه تخصصی ساخت قطعات صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد خمینی شهر، دکتر علی حیدری معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر، گفت: هدف از ایجاد کارگاه مرکزی خدماتی، تولیدی، تحقیقاتی ماشینکاری قطعات صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر ارائه خدمات شایسته به صنایع بزرگ و بنام همجوار، شرکت ها، سازمان ها و دانشجویان در سطح استان است.

وی افزود: در حال حاضر این مجموعه در فضایی به مساحت 400 متر مربع به ارائه خدمات می پردازد که در صورت نیاز امکان توسعه تا 2800 متر مربع نیز در آن وجود دارد.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر خاطر نشان کرد: از شرکت های موضوعی دانش بنیان در این زمینه می‌توان به شرکت های تأمین کننده قطعات یدکی برای نیروگاه‌، ذوب آهن، مجتمع فولاد و صنایع بزرگ و کوچک اطراف اشاره کرد.

وی ادامه داد: تمام خدمات آزمایشگاهی، آموزشی، مشاوره‌ای، تحقیقاتی و خدماتی براساس تعرفه های موجود و در صورت لزوم با توافق مشتریان قابل انجام بوده و با هماهنگی امور مالی دانشگاه خواهد بود.

استادیار گروه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر افزود: نظر به استقرار دستگاه دینامومتر با توانایی تحلیل ماشین کاری در رنج نیروهای سنگین امکان انجام فرایند مهندسی معکوس برای بسیاری از قطعات صنعتی پیچیده پیشرفته در این مجموعه میسر است که با توجه به تحریم ها و نیاز صنعت فعالیت در این زمینه از اهمیت خاصی برخوردار است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزاد آزاد اسلامی آزاد اسلامی واحد آزاد اسلامی واحد خمینی اسلامی اسلامی واحد


نظر شما :