دکتر دهقانی فیروزآبادی خبر داد

تمدید فراخوان حمایت از طرح‌های شرکت‌های زیست بوم فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۸ کد : ۱۱۴۶ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۳۰۳
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید فراخوان حمایت از شرکت های زیست بوم نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
تمدید فراخوان حمایت از طرح‌های شرکت‌های زیست بوم فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیأت مدیره صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به استقبال شرکت ها و مراکز تحقیقاتی و فناوری از فراخوان حمایتی صندوق پژوهش و فناوری، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر تغییر پاردایم به سوی دانشگاه نسل سوم و چهارم، در حال ایجاد و تثبیت تمامی بسترهای لازم جهت حمایت از فعالیت های فناورانه و نوآورانه است. این دانشگاه علاوه بر تدوین آیین نامه ها و شیوه نامه های حمایت از فعالیت های فناورانه دانشجویان و اعضای هیأت علمی، صندوق پژوهش و فناوری را راه اندازی کرده تا به پشتیبانی مالی و تسهیلاتی از طرح ها نیز بپردازد.

وی خاطر نشان کرد: صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، صندوقی نوپا است، ولی در همین مدت کوتاه یکساله توانسته منابع خوبی را برای سرمایه گذاری و حمایت از طرح ها جذب کند. در حال حاضر هسته ها و شرکت های دانش بنیان و فناور دانشگاه آزاد می توانند از طریق اطلاع رسانی ها و پایگاه اطلاع رسانی و سایر صفحات مجازی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از حمایت ها و سازوکارهای استفاده از تسهیلات صندوق مطلع شوند و در صورت نیاز و کسب امتیازات لازم از این حمایت ها برخوردار شوند.

دکتر دهقانی فیروزآبادی اظهار داشت: از ابتدای آبان ماه سال جاری، فراخوانی برای حمایت از شرکت های زیست بوم نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده که این فراخوان دومین ابلاغیه از سوی صندوق است. با توجه به درخواست ها و استقبالی که از فراخوان شده بود، مهلت ارسال طرح ها که تا 15 آبان ماه بود، با تصویب هیأت مدیره این فراخوان تمدید شد و شرکت ها  می توانند تا تاریخ 22 آبان 1400 طرح های خود را ارسال کنند.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این طرح در راستای حمایت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه ازاد اسلامی در حوزه های مختلف فناوری با اعطای 21 میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد 11 درصد و تنفس 6 ماهه از شرکت های مستقر در فضای دانشگاه آزاد اسلامی که شامل شرکت های اعضای هیات علمی، فارغ التحصیلان و کارمندان دانشگاه است و متقاضیان می توانند برای دریافت و تکمیل فرم ها به آدرس www.azadfund.ir مراجعه کنند.

ﻟﯿﻨﮏ ﭘﻮﺳﺘﺮ ﻓﺮﺍﺧﻮﺍﻥ، تفاهم‌نامه، ﺷﯿﻮﻩﻧﺎﻣﻪ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﻭ ﻓﺮﻡ ﺧﺎﻡ ﻃﺮﺡ به شرح زیر است:

http://azadfund.ir/content/images/2895/farakhn2.jpg

http://azadfund.ir/content/images/2895/tafahomnameh.pdf

http://azadfund.ir/content/images/2895/14000710-shivenameh.pdf

http://azadfund.ir/content/images/2895/formedarkhstetashilat.docx

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی پژوهش و فناوری زیست بوم شرکت دانش بنیان


نظر شما :