جزئیات میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از بدو پذیرش

۲۳ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۸ کد : ۱۱۹۱ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۳۱۹۶
دکتر جهان‌بین با ابلاغ دستورالعملی؛ جزئیات میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ورودی نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از بدو پذیرش به واحد محل سکونت را اعلام کرد.
جزئیات میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از بدو پذیرش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل «میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 از بدو پذیرش به واحد دانشگاهی محل سکونت والدین یا همسر و یا نزدیک‌ترین واحد دانشگاهی به محل سکونت والدین یا همسر» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

دکتر جهان بین در این دستورالعمل تأکید کرده است: با توجه به شرایط حساس کرونا  در کشور و بهره گیری از مدل آموزشی مجازی تا مساعد شدن شرایط برای حضوری شدن کلاس های آموزشی و در جهت رفاه حال دانشجویان پس از حضوری شدن دانشگاه ها و با عنایت به وضعیت متفاوت استان ها و شهرها، دانشگاه آزاد اسلامی امکان تحصیل به صورت میهمان در شهر محل سکونت والدین یا همسر و یا نزدیک‌ترین شهر به محل سکونت والدین یا همسر برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 از بدو پذیرش را فراهم کرده است.

براساس بندهای این دستورالعمل؛ پس از ثبت‌نام قطعی پذیرفته‌شدگان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 در واحد مبدأ و ثبت درخواست متقاضیان در سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir درخواست ها بررسی و نتیجه از طریق این سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است، به منظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل، یک نیمسال میهمانی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد به شهر محل سکونت و یا نزدیک‌ترین واحد به محل سکونت والدین یا همسر با توجه به شرایط خاص امکان پذیر است. این شرایط عبارتند از:

•    دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه‌نامه نقل و انتقالات دانشجویی
•    دارا بودن رشته / گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد
•    تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو

مدارک لازم برای میهمانی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی نیمسال اول 1401-1400 شامل تصویر صفحه اول شناسنامه والدین یا همسر و ارائه مدارک محل سکونت (سند منزل یا اجاره‌نامه معتبر) است.

انتهای پیام/
 


نظر شما :