نخستین دوره «استاد حرفه‌ای» در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

۰۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۳ کد : ۱۲۲۷ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۱۱۱۴
مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین مرحله دوره «استاد حرفه‌ای» را برگزار می کند.
نخستین دوره «استاد حرفه‌ای» در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین مرحله از دوره «استاد حرفه‌ای» ویژه اعضای هیأت علمی و اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی را برگزار می کند.

علاقه‌مندان به حضور در دوره «استاد حرفه‌ای» می توانند از امروز (دوشنبه یکم آذرماه) تا سه‌شنبه (نهم آذرماه) به سایت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کرده و از طریق لینک http://sc.iauec.ac.ir/DepartmentInfo/1019 نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دوره «استاد حرفه‌ای» در دانشگاه آزاد اسلامی طی سه مرحله برگزار خواهد شد که نخستین مرحله آن از چهارشنبه 10 آذرماه آغاز می‌شود و تا چهارشنبه 29 دی ادامه دارد و مدت زمان دوره 8 جلسه خواهد بود.

این دوره هر چهارشنبه از ساعت 18 تا 19:30 به صورت آنلاین برگزار می‌شود و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که در این دوره شرکت می‌کنند، تا یک هفته پس از جلسه آنلاین، فرصت دارند در کلاس به صورت آفلاین شرکت کنند.

گفتنی است نحوه ثبت حضور و ارزیابی هر جلسه از طریق فرم الکترونیکی با ارسال لینک مخصوص آن به شرکت‌کنندگان انجام خواهد شد. گواهی پایان دوره برای اساتیدی صادر می شود که حداقل 6 جلسه در کلاس ها شرکت کرده و در فرم هر جلسه حضور خود را ثبت کنند و در ارزیابی جلسات امتیاز موردنیاز را کسب کرده باشند. همچنین گواهی پایان دوره یک ماه پس از اتمام دوره توسط دفتر توانمندسازی و مهارت های کاربردی معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی صادر شده و از سوی دفاتر توانمندسازی واحدهای دانشگاهی قابل تحویل خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند از طریق پخش زنده سایت آپارات به نشانی https://www.aparat.com/iau_tavanmandsazi/live در کلاس‌ها حضور یابند.

انتهای پیام/


نظر شما :