با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شریفانی

مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد

۱۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۴ کد : ۱۲۸۳ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۱۹۳
مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شریفانی برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد کرج، مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شریفانی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی، در واحد کرج برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شریفانی در این مراسم گفت: جابجایی مدیران در هر سازمانی یک امر طبیعی و اقتضای هر تشکیلات و سازمانی است، اما موضوع مهم، عملکرد ماست.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ویژگی های عمل صالح، اظهار داشت: بیش از 17 آیه در قرآن کریم به ویژگی های عمل صالح اشاره کرده که همین موضوع نشان می دهد عمل صالح تا چه حد در جامعه و روابط انسانی اهمیت دارد.

در ادامه، دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج گفت: جلوگیری از مسدود شدن راه خداوند و هدایت انسان ها، حفاظت از عقل به عنوان ارزشمندترین سرمایه انسان و حفظ نسب و شجره نامه انسان ها از وظایف علمای دینی و به تبع آن از وظایف دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها است.

در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانشگاه های استان البرز نیز در مورد پذیرش مسئولیت، اظهار داشت: مسئولیت تعهدآور است و در نظام اسلامی افتخار است که شخص بتواند از عهده مسئولیتی که به او داده می شود، برآید. ما خدمتگزار مردم هستیم و اینک در این مسئولیت ها برای دفاع از اصول و اجرای اهداف مقدس اسلامی پا به عرصه نهاده ایم.

حجت‌الاسلام دکتر داود خوش‌باور مسئول سابق دفتر نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانشگاه های استان البرز نیز طی سخنانی با قدردانی از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، فعالیت های صورت گرفته دفتر نهاد رهبری را حاصل همکاری دانشگاهیان با مجموعه بسیج دانست و در پایان برای حجت الاسلام امیر ابراهیم زاده آرزوی موفقیت کرد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست، حکم حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به وی اهدا شد و با لوح تقدیر از زحمات و تلاش های حجت‌الاسلام دکتر خوش‌باور تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/


نظر شما :