مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:

ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد

۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۵ کد : ۱۲۸۷ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۳۱۱
ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ ـ ۱۴۰۰ تا روز سه شنبه ۳۰ آذرماه ادامه دارد.
ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد

دکتر مهران صلواتی مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1401ـ 1400 از روز دوشنبه 15 آذرماه آغاز شده و تا روز سه شنبه 30 آذرماه ادامه دارد.

دکتر صلواتی با بیان اینکه متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند، گفت: تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری کنند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: برای اطلاع‌رسانی به موقع به دانشجویان متقاضی نقل و انتقال، سامانه پیامکی منادا راه‌اندازی شده و تمامی مراحل گردش کار در سامانه منادا، از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.  متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی پس از ثبت درخواست، با دریافت پیامک از تمامی فرآیندهای نقل و انتقالات خود در سامانه منادا مطلع می‌شوند.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی نقل و انتقال میهمانی سامانه منادا


نظر شما :