با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر شریفانی

گردهمایی معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

۲۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵ کد : ۱۳۵۶ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۲۵۶
گردهمایی معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی سما سراسر کشور با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
گردهمایی معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گردهمایی معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی سما سراسر کشور با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی در مجتمع فرهنگی آفتاب ولایت مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر شریفانی در این گردهمایی با اشاره به دسیسه‌های دیرینه دشمنان برای ایجاد فاصله و شکاف میان علم و دین، گفت: میان علم و دین شکاف و فاصله‌ای وجود ندارد، انقلاب هم ثمره وحدت بین حوزه و دانشگاه بوده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با مروری اجمالی بر سیره پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)، مهربانی و محبت را اساس و زیربنای مکتب ایشان معرفی کرد و گفت: داشتن برنامه و روشمند عمل کردن در اجرای برنامه‌ها دو راز موفقیت پیامبر اسلام(ص) بوده است.

وی افزود: مهربانی، برخورداری از حمایت‌های خداوند، عفو و گذشت مثال زدنی ایشان، استغفارطلبی و توبه پذیری، مشورت خواهی از یاران و نزدیکان، عزم و اراده جدی، صدق و درستی گفتار و توکل به خدا از جمله ویژگی‌های پیامبر گرامی است که مسئولان می‌توانند با تاسی از این خصائص برنامه‌های خود را پیش ببرند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در خاتمه سخنان خود، با اشاره به اهمیت آموزش تعلیمات و مفاهیم قرآنی در بین دانش‌آموزان، گفت: باید به دنبال راهی برای تحول قرآنی در مدارس باشیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی سما نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی


نظر شما :