دکتر نجفی:

اجرای طرح پویش به ارتقاء سطح استانداردهای فنی در حوزه تولید کشور کمک می‌کند

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۲ کد : ۱۳۸ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۵۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: اجرای گسترده طرح پویش، به ارتقاء سطح استانداردهای فنی در حوزه تولید کشور کمک می کند.
اجرای طرح پویش به ارتقاء سطح استانداردهای فنی در حوزه تولید کشور کمک می‌کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اصفهان، دکتر پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در جلسه مجازی شورای رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی این استان گفت: طرح پویش، طرح محوری دانشگاه آزاد اسلامی است و باید دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه مسأله محور، برای ارتقاء سطح مهارت‌ های فنی دانشجویان خود برنامه داشته باشد و به علاوه با اجرای گسترده طرح پویش، به ارتقاء سطح استانداردهای فنی در حوزه تولید کشور کمک کند.

دکتر نجفی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در این راستا در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، اظهار داشت:  طرح پویش با حمایت دکتر طهرانچی، تبدیل به یک طرح ملی شده و کلیه واحدهای دانشگاهی کشور به این طرح وارد خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت های بسیار بالای صنعتی، کشاورزی، خدمات و اجتماعی استان اصفهان امکان بروز یک خیز چشمگیر را در طرح پویش فراهم ساخته است.

 طرح پویش که طرح همزمانی تحصیل و کسب مهارت و اشتغال است، در بسیاری از کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیا به اجرا درآمده و نتایج مفید و ارزنده ای برای صنایع و بنگاه های تجاری داشته است و راه اندازی و ایجاد آن در غالب طرح پویش در دانشگاه آزاد اسلامی برای بهره مندی از ثمرات و نتایج چشمگیر آن در بحث اشتغال و تربیت نیروی متخصص و مجرب با همکاری نهادهای ذیربط، برای نخستین بار در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اجرا می شود.

گفتنی است با مهارتی که دانشجویان از طریق اجرای طرح پویش (اشتغال همزمان با تحصیل) بدست می آورند، تحولی در آموزش عالی و ایجاد اشتغال و امید به ایجاد شرکت های دانش بنیان به وجود آورده و به الگویی کارآمد برای اجرا در سطح ملی تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: طرح پویش طرح طرح پویش طرح طرح پویش دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی استان آزاد آزاد اسلامی


نظر شما :