دکتر نجفی:

دانشکده‌های موضوعی راهبرد اساسی در تربیت نیروی انسانی کارآمد کشور است

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۶ کد : ۱۴۳ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۷۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تأکید بر اینکه دانشکده‌های موضوعی راهبرد اساسی در تربیت نیروی انسانی کارآمد کشور است، گفت: با راه اندازی دانشکده های موضوعی و ماموریت گرا، نیروی کارآمد و اجرایی مورد نیاز کشور در تمامی بخش ها تربیت خواهند شد.
دانشکده‌های موضوعی راهبرد اساسی در تربیت نیروی انسانی کارآمد کشور است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اصفهان، دکتر پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در جلسه مشترک با دبیر هیأت اندیشه ورز علوم انسانی استان اصفهان ضمن بررسی راهکارهای اجرایی فعالیت دانشکده های موضوعی، فضای مجازی، خانواده، هنر، معماری و تمدن اسلامی و کارآفرینی، از شروع فعالیت های دانشکده «حکمرانی اسلامی» خبر داد.

وی با تأکید بر اینکه دانشکده‌های موضوعی راهبرد اساسی در تربیت نیروی انسانی کارآمد کشور است، گفت: با راه اندازی دانشکده های موضوعی و ماموریت گرا، نیروی کارآمد و اجرایی مورد نیاز کشور در تمامی بخش ها تربیت خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: دانشکده های موضوعی، متولی آموزش هایی از جنس دانشگاه های نسل سوم و چهارم هستند که با شناسایی نیازهای واقعی جامعه به تربیت نیروهای متخصص با استفاده از شیوه های نوین مهارت آموزی می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: در دانشکده حکمرانی اسلامی، درصدد استفاده از ظرفیت استادان مجرب و دلسوز و با تغییر در نگرش آموزش عالی در مقوله تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه از نیروی صرفاً صاحب محفوظات به نیروی متفکر و حلال مسائل جامعه هستیم.

دکتر نجفی خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات کنونی جامعه، محرومیت نسبی بخش های عمومی و خصوصی از مدیران کاردان و متعهد به مبانی اسلامی است که در این خصوص دانشکده ماموریت گرای حکمرانی اسلامی می تواند در این راستا گام های مؤثری برداشته و با تحول در نوع آموزش های خود به این مهم دست یابد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی حکمرانی اسلامی دانشکده دانشکده موضوعی نیروی جامعه دانشگاه دانشگاه آزاد


نظر شما :