بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه‌های فرهنگی و رفاهی سی‌سرا و سما در استان مازندران

۲۲ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۶ کد : ۱۴۵۵ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۶۳۳
دکتر طهرانچی از مجموعه های فرهنگی و رفاهی سی‌سرا و سما در استان مازندران بازدید کرد.
بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه‌های فرهنگی و رفاهی سی‌سرا و سما در استان مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر یک روزه به استان مازندران، صبح امروز با حضور در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در منطقه سی‌سرا، از امکانات فرهنگی و رفاهی این مجموعه بازدید کرد.

وی در این بازدید سه ساعته که با همراهی دکتر سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، دکتر مجید مشکینی مشاور و نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت‌‌های امنای استانی، دکتر حسین کرمانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و وا‌حد ساری، دکتر عباس اشرفی سرپرست مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد، از بخش های مختلف مجموعه 10 هکتاری سی‌سرا بازدید به عمل آورد.

دکتر طهرانچی طی این بازدید، به تبدیل مجتمع رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در منطقه سی‌سرا به یک مجموعه آموزشی، فرهنگی و رفاهی جهت بهره‌مندی اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد.

دکتر طهرانچی در ادامه، از بخش های مختلف مجتمع فرهنگی و رفاهی سما چالوس بازدید و بر لزوم ساماندهی این مجموعه 27 هزار متر مربعی برای برگزاری اردوهای دانشجویی و دانش‌آموزی تأکید کرد.

انتهای پیام/


نظر شما :