آغاز واکسیناسیون کادر درمان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۶ کد : ۲۲۹ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۱۴۷
رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از آغاز مرحله اول واکسیناسیون کووید ۱۹پرستاران، دانشجویان، کارکنان و خدمه شاغل در این دانشکده خبر داد.
آغاز واکسیناسیون کادر درمان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اصفهان، مسعود فیض بخش رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)، گفـت: با توجه به مراجعات متعدد بیماران و متقاضیان دریافت خدمات دندانپزشکی و درگیری کلیه شاغلان دانشکده و امکان ابتلای بالای آنها به این بیماری مسری و پس از رایزنی ها و پیگیری های لازم، مرحله اول واکسیناسیون کووید 19در این دانشکده انجام شد.

وی اظهار داشت: با حضور عوامل اجرایی انجام واکسیناسیون از مرکز بهداشت شماره یک اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان،  تعداد 400 نفر از پرستاران، دانشجویان، کارکنان و نیروهای خدماتی شاغل در این دانشکده در طی دو روز در برابر این بیماری واکسینه خواهند شد.

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اصفهان(خوراسگان) با بیان اینکه طی هفته گذشته استادان و رزیدنت های این دانشکده نیز واکسن کرونا را دریافت کرده اند، افزود: مرحله بعد جهت دریافت دوز دوم این واکسیناسیون برای شاغلین در این دانشکده 3 ماه دیگر انجام خواهد شد.

گفتنی است، به جهت ایمن سازی کلیه دانشجویان و کادر پزشکی این دانشگاه، پیش از این نیز جمعی از دانشجویان پرستاری و تعدادی از مربیان بالینی دانشکده پرستاری و مامایی نیز طی هماهنگی های صورت گرفته و حضور در مراکز درمانی مربوطه، دوز اول این واکسن را دریافت کرده و در انتظار تزریق دوز دوم آن قرار دارند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان واکسیناسیون


نظر شما :