جلسه شورای ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۹ کد : ۴۱۰ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۲۲۰
جلسه شورای ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر نگاهداری برگزار شد.
جلسه شورای ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه شورای ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر بابک نگاهداری مسئول باشگاه و رؤسای باشگاه های استان تهران برگزار شد. 

دکتر نگاهداری در این جلسه گفت: باید با رفع موانع و پشتیبانی، زمینه اجرای دقیق تر برنامه ها و ایجاد بستر مناسب جهت فعالیت جوانان نخبه و پژوهشگر را فراهم کنیم.

وی افزود: تشکیل جلسات میان صف و ستاد و همچنین طرح مشکلات موجود در باشگاه پژوهشگران واحدها می تواند به تعامل دوسویه میان آن ها جهت رفع مشکلات با توجه به شرایط و مسائل روز منجر شود.

در ادامه این جلسه دکتر طاهره فهیمی نجم رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، گفت:  رؤسای باشگاه در حوزه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی فعالیت می کنند که این فعالیت ها شامل شناسایی و جذب اعضا، انجمن های علمی، امور توانمندسازی، برنامه ریزی و اجرای رویدادها و مسابقات علمی، امور فرهنگی و فوق برنامه، باشگاه پایش، اطلاع رسانی فعالیت ها و ... است. 

وی اظهار داشت: اعضای شناسایی شده در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی دارای پتانسیل بسثیار بالا و بسیار مستعد هستند. 

در ادامه این جلسه در خصوص فرآیند عضوگیری در باشگاه پژوهشگران، عضویت اتباع خارجی در باشگاه، مشکلات سامانه های موجود باشگاه، طرح پژوهشی اعضا،  تسهیلاتی تخصیصی به اعضا، رویدادها و مسابقات، برنامه های توانمندسازی، انتصاب روسای باشگاه، امور انجمن های علمی، بحث امضای الکترونیکی اساسنامه انجمن ها، بحث و تبادل نظر شد.  

 همچنین در این جلسه از فعالیت و عملکرد ارزشمند برخی از روسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها تقدیر شد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان


نظر شما :