با حضور رئیس مرکز حراست دانشگاه

جلسه هم‌افزایی مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۵ کد : ۴۱۵ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۹۹۸
جلسه هم‌افزایی ریاست و معاونان مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با مدیران حراست استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل برگزار شد.
جلسه هم‌افزایی مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه هم‌افزایی ریاست و معاونان مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با مدیران حراست استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، با حضور آقای سیروس صابری مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، آقای صابری مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای قیام ۱۵خرداد گفت: امید است دانشگاهیان در سایه خودباوری و پشتکار در جهت اعتلای بیشتر و معرفی و ترویج اندیشه‌های متعالی آن شخصیت بی‌همتا و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نسل حاضر و آینده اهتمام ورزند و بسترهای رشد و بالندگی کشور را در تمامی مجامع ملی و بین‌المللی فراهم آورند.

در ادامه، مدیران حراست استانی ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در استان متبوع خود، درخصوص مباحث تخصصی و مأموریتی بحث و تبادل نظر کردند. 
همچنین معاونان مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی به ایراد سخنانی درخصوص چارچوب وظایف سازمانی و اهداف آتی معاونت مربوطه پرداختند. 

انتهای پیام/


نظر شما :