با حضور رئیس مرکز حراست دانشگاه

پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۶ کد : ۴۱۹ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۹۴۵
پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.
پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم رونمایی از پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آقای سیروس صابری مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، قائم مقام، معاونین و مدیران حراست استان ها به صورت مجازی برگزار شد.

آقای صابری در این مراسم با قدردانی از دست اندرکاران راه اندازی پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی و با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در دنیای امروز، گفت: برای افزایش آگاهی و مشارکت استان های دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه‌های مرکز حراست باید اطلاع‌رسانی را به شکل ویژه مورد توجه قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: برای افزایش اطلاع رسانی، به کارگیری فن آوری‌های اطلاعاتی و تکنولوژی‌های نوین ارتباطی از جمله پورتال و سامانه ها امری اجتناب ناپذیر است.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی بر توجه و گسترش امر اطلاع رسانی تأکید کرد و افزود: اطلاع رسانی صحیح و به موقع نقش بسیار مهمی در فرهنگ سازی در بین کارکنان ایفا می کند.

در ابتدای این مراسم مهندس محمدرضا فروتن مشاور و رئیس حوزه ریاست مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه توضیحاتی در خصوص اهداف راه اندازی پورتال مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.

محسن ظهوری مسئول روابط عمومی مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه این مراسم به معرفی پورتال این مرکز پرداخت و گفت: در این پورتال امکاناتی همچون درج شکایات در قسمتی با عنوان «ستاد خبری» لحاظ شده است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی مرکز حراست


نظر شما :