برگزاری نخستین همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری و امور مالی در واحد علی آبادکتول

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۴ کد : ۴۲۳ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۱۲۵
نخستین همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری و امور مالی با هدف بدست آمدن چشم اندازها و دیدگاه های جدید در خصوص مسائل مالی و حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول برگزار شد.
برگزاری نخستین همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری و امور مالی در واحد علی آبادکتول

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد علی آباد کتول، دکتر مریم بخارائیان دبیر اجرایی همایش ملی رویکردهای نوین در حسابداری و امور مالی، گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی در جامعه و همچنین در راستای اجرایی شدن شعار سال (تولید پشتیبانی ها مانع زدایی ها) دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول اقدام به برنامه ریزی و اجرای این همایش کرد.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات کارشناسی محورهای همایش در مسائل حسابداری و امور مالی با هدف بدست آمدن چشم انداز و دیدگاه های جدید در خصوص اشتغال زایی و عملکرد بهتر صنایع تبیین شد.

دکتر بخارائیان تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از ابزارهای مالی بسیار مهم در حال حاضر ارزهای دیجیتال هستند، در حاشیه همایش اقدام به برگزاری کارگاه مجازی رمز ارزها کردیم. همچنین با هدف ارتقا بیشتر سطح کیفی، سخنرانی های علمی مجازی در موضوعات متنوع نیز برگزار شد.

گفتنی است، در این همایش تعداد 175 مقاله مشارکت داشت و 12 مقاله برگزیده در دو پنل داوری به صورت برخط و مجازی ارائه شد. در نهایت 2 مقاله به عنوان مقاله های برگزیده انتخاب شدند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول


نظر شما :