اعلام جزئیات انتخاب واحد دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی

۲۶ تیر ۱۴۰۰ | ۰۷:۳۰ کد : ۵۹۰ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۲۴۴۳۶
جزئیات انتخاب واحد دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
اعلام جزئیات انتخاب واحد دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ (مطابق جدول زمانبندی) می توانند نسبت به اخذ دروس انتخابی در دوره تابستان اقدام کنند.

براساس تقویم زمانبندی انتخاب واحد دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir براساس راهنمای انتخاب واحد اقدام به ثبت درخواست اولیه برای انتخاب واحد دوره تابستان و پرداخت شهریه می کنند و پس از فعال شدن فرآیند انتخاب واحد، از شنبه 26 تیرماه 1400 (مطابق جدول زمانبندی) می توانند نسبت به اخذ دروس انتخابی در دوره تابستان اقدام کنند.

براساس روال جدید (فعال کردن خدمات مبتنی بر درخواست) دانشجویان لازم بود قبل از فرایند انتخاب دروس دوره تابستان، اقدام به ثبت درخواست اولیه برای کنترل مجاز بودن به انتخاب واحد و پرداخت شهریه کنند تا در روز انتخاب واحد صرفاً اقدام به ثبت دروس خود کنند. این امر در جهت تسهیل در فرایند پرداخت شهریه و انتخاب دروس برای دانشجویان درنظر گرفته شده بود.

گفتنی است در روز انتخاب واحد بعد از ثبت درخواست دانشجویان و پرداخت شهریه، دسترسی برای انتخاب دروس برای دانشجویان فراهم می شود و پیام مربوطه از طریق پیام رسان نیز به دانشجو ارسال خواهد شد.

برنامه زمانبندی انتخاب واحد دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی  به شرح زیر است:

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی دوره تابستان


نظر شما :