بازدید دکتر علمایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال

۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۵ کد : ۵۹۲ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۱۷۹
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان اردبیل، از واحد خلخال بازدید کرد.
بازدید دکتر علمایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد خلخال، دکتر جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی که به استان اردبیل سفر کرده است، روز گذشته با حضور در واحد خلخال، ضمن بازدید از قسمت های مختلف این واحد دانشگاهی، در نشست صمیمانه با جمعی از مسئولان، اعضای هیأت علمی، اساتید و کارکنان واحد خلخال دیدار و گفتگو کرد.

دکتر علمایی در این نشست، با تأکید بر اینکه نیروهای واحدهای دانشگاهی باید از تمامی ظرفیت ها برای توسعه واحد استفاده کنند، اظهار امیدواری کرد مشکلات واحدها با همت نیروهای انسانی توانمند، مرتفع خواهد شد.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی پس از استماع نظرات اعضای هیأت علمی و کارکنان واحد خلخال، توجه به درآمدزایی غیرشهریه ای از طریق طرح های پژوهشی و شرکت های دانش بنیان و استفاده از پتانسیل ها و فرصت های منطقه ای را از راهکارهای کاهش مشکلات واحدهای دانشگاهی عنوان کرد.

وی با تشریح سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی، درخصوص بررسی راهکارهای توسعه این واحد دانشگاهی به هم‌اندیشی، بحث و تبادل نظر پرداخت و در جریان مشکلات و مسائل این واحد دانشگاهی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه، دکتر درخشان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال به ارائه گزارشی از فعالیت های واحد خلخال پرداخت و با تاکید بر اینکه در این واحد اقدامات توسعه ای مناسبی انجام گرفته، خواستار توجه به رفع چالش های واحد خلخال و اقدامات حمایتی در راستای ارتقای جایگاه این واحد دانشگاهی شد.

در پایان نیز دکتر رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با تاکید بر اینکه واحد خلخال از لحاظ بلوغ سازمانی و زیرساخت های مناسب، جزو واحدهای موفق است، توسعه و ارتقای جایگاه این واحد دانشگاهی در پیوند دادن نقاط قوت واحد با فرصت های منطقه را تبیین کرد.

انتهای پیام/


نظر شما :