با احکامی از سوی دکتر طهرانچی

سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای آستانه اشرفیه و خلخال منصوب شدند

۲۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۳ کد : ۵۹۷ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۵۳۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی، سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای آستانه اشرفیه و خلخال را منصوب کرد.
سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای آستانه اشرفیه و خلخال منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکام جداگانه ای دکتر فرهاد شریف‌فر را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه و دکتر مهدی حسینی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر فرهاد شریف‌فر

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

دکتر فرهاد شریف‌فر با دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فومن و رشت است که دارای سوابق اجرایی از جمله معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز لشت نشا، مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و...  در کارنامه کاری خود است.

دکتر طهرانچی همچنین طی نامه‌ای جداگانه، از زحمات و تلاش های دکتر سیدعلی مجیدی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه تقدیر و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال

برادر گرامی جناب آقای دکتر مهدی حسینی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

دکتر محمدمهدی طهرانچی

گفتنی است؛ دکتر مهدی حسینی با دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی است.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه ای، از تلاش های دکتر حجت‌اله درخشان سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال در دوران مسئولیت وی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/


نظر شما :