برگزاری دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۳ کد : ۶۰۴ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۳۶۲
ثبت نام دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از بیست و ششم تیرماه آغاز و تا روز پنجشنبه ۳۱ تیر ماه ادامه دارد.
برگزاری دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع دکتری حرفه ای، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی(پیوسته و ناپیوسته) از روز 26 تیرماه آغاز و تا روز پنجشنبه 31 تیر ماه ادامه دارد.

بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به روسای واحدهای مراکز استان(دبیران هیات امنای استان ها)، روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شروع کلاسهای درسی از تاریخ 2 مردادماه لغایت 6 شهریورماه 1400 (شش هفته آموزشی) بدون احتساب زمان ثبت نام و امتحانات؛ و زمان برگزاری امتحانات از تاریخ 6 شهریورماه لغایت 11 شهریورماه 1400 است. 

تعداد کل ساعت های تدریس دروس نظری دردوره تابستان مشابه نیمسال های اول و دوم بوده و طی شش هفته آموزشی به صورت مجازی(غیرحضوری) اجرا می شود و فقط بخش نظری دروس قابل ارائه است.

واحدهای دانشگاهی موظف هستند در خصوص واحدهای درسی ارائه شده اطلاع رسانی لازم را انجام دهند و به گونه ای برای تشکیل 17 جلسه کلاس برنامه ریزی کنند که برای هر درس در هر هفته حداقل 3جلسه یا حداکثر 4 جلسه در نظر گرفته شود.

 حداکثر تعداد واحدهای درسی قابل اخذ در دوره تابستان برای مقاطع مختلف تحصیلی گروه علوم پزشکی و دامپزشکی به شرح ذیل است:

مقطع

کاردانی و کارشناسی

کارشناسی ارشد

دکتری حرفه ای

دکتری تخصصی

حداکثر تعداد واحد انتخابی

6

-

6

-

 

 

 

 

همچنین اخذ دروس وصیت نامه امام (ره) و روخوانی قرآن کریم علاوه بر حداکثر تعداد واحدهای انتخابی ذکر شده بلامانع است.

دانشجویانی که در نیمسال دوم 1400-1399 دروس کارآموزی در عرصه، کارآموزی، کارورزی و واحد پایان نامه را اخذ و یا تمدید کرده اند و ناتمام باقیمانده، تداوم آن در دوره تابستان 1400-1399 بلامانع است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی دامپزشکی


نظر شما :