مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در مجله معتبر الزویر نمایه شد

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۷ کد : ۶۰۵ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۱۹۰
مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در مجله معتبر علمی الزویر به صورت Q۱ نمایه شد.
مقاله عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در مجله معتبر الزویر نمایه شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد کرمانشاه، مقاله دکتر احسان کرانی عضو هیأت علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با عنوان «مدل برنامه ریزی دو سطحی و رویکرد حل تابع جریمه KKT برای مساله مکان یابی تسهیلات هاب مطمئن» به صورت مشترک با علیرضا عیدی از اعضای هیأت علمی دانشگاه کردستان در مجله علمی الزویر Q1 نمایه شد.

در این مقاله آمده است که امروزه سیستم های حمل و نقل در تلاش اند تا در کمترین زمان ممکن توام با حداکثر میزان قابلیت اطمینان خدمات خود را ارائه دهند. از اینرو تحقیق پیشرو سعی داشته است تا یک مدل برنامه ریزی دو سطحی طراحی کند که به طور توام از یک سو هزینه های تاسیس شبکه هاب (یافتن محل استقرار تسهیلات خدمت دهنده و ایجاد شبکه ارتباطی متقابل میان آنها و مراکز تقاضا) در سطح اول تصمیم گیری کاهش دهد و از سوی دیگر میزان خدمات از دست رفته به علت اختلال و شکست در فرآیند خدمت دهی در سطح دوم تصمیم گیری را به حداقل برساند.

برای حل این مدل از اصول مطرح در روش KKT و یک روش ابتکاری دو مرحله ای با رویکرد توابع جریمه بهره برده شده است. داده های مربوط به سیستم Iranian’s Airport Aviation برای 37 شهر مهم کشور ایران در تحلیل محاسباتی مورد استفاده قرار گفته است.

دستاورد شایان ذکر این تحقیق، پیاده سازی نتایج تحلیلی در جغرافیایی پهناور کشور عزیزمان ایران که با بیان یک مطلب علمی دارای اولویت تحقیقاتی توام شده است، از اینرو به این واسطه توانستیم، پتانسیل بسیار عظیم نواگان حمل و نقل هوایی کشور را در کنار سطح بالای قابلیت اطمینان آن به مجامع علمی و تحقیقاتی بشناسانیم و انطباق پذیری سبک عملکرد این شبکه حمل و نقل را با روش های علمی روز دنیا با بیان گزارشات مبسوط تکنیکالی به اثبات برسانیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی


نظر شما :