ثبت‌نام متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۲ مردادماه ادامه دارد

۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۳ کد : ۶۱۵ سازمان مرکزی
تعداد بازدید:۶۵۸
ثبت نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از دوشنبه ۲۸ تیر آغاز شده و تا جمعه ۲۲ مرداد ادامه دارد.
ثبت‌نام متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۲ مردادماه ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام از متقاضیان آزمون اختصاصی واحدهای ارس، کیش و امارات در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از دوشنبه 28 تیر آغاز و تا جمعه 22 مرداد ادامه خواهد داشت.

ثبت ‌نام از متقاضیان این آزمون صرفاً از طریق سامانه ثبت نام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌ التحصیلی به آدرس  www.azmoon.org  انجام خواهد شد.

داوطلبین با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت تمایل ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته / محل های درخواستی اقدام کنند.

هر داوطلب متناسب با مجموعه امتحانی مورد نظر می‌تواند حداکثر تا 30 رشته/ محل را انتخاب و در فرم ثبت‌ نام درج کند. آزمون این دوره به صورت مصاحبه مجازی خواهد بود و زمان و نحوه برگزاری آزمون (مصاحبه مجازی) اواخر مرداد ماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پذیرش نهایی در این دوره منوط به نتیجه ارزیابی گروه تخصصی مربوطه مبنی بر احراز شرایط علمی به منظور تحصیل در رشته مورد نظر خواهد بود. نتیجه نهایی مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش افراد در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.    

انتهای پیام/

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد


نظر شما :