آغاز به کار مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۷ کد : ۸۵۳ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۴۵۸۸
مرکز تجمیعی واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر آغاز به کار کرد.
آغاز به کار مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اسلامشهر، مرکز تجمیعی واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر آغاز به کار کرد.

دکتر حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در حاشیه مراسم آغاز به کار این مرکز گفت: پس از رایزنی های انجام شده و مهیا کردن زیرساخت های لازم برای راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، این مرکز با همکاری شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سالن ورزشی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی این واحد دانشگاهی آغاز به کار کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این مرکز تجمیعی  علاوه بر واکسیناسیون دانشگاهیان (استادان، کارکنان و دانشجویان)، به کلیه مراجعان قشر هدف در ادارات و مراکز صنعتی شهرستان اسلامشهر خدمات مربوطه ارائه می شود.

مسعود مرسلپور  فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، با تقدیر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در راه اندازی این مرکز، از آمادگی ستاد مقابله با کرونا شهرستان اسلامشهر در همکاری همه جانبه با این واحد دانشگاهی برای مبارزه با کرونا خبر داد.

گفتنی است این مرکز واکسیناسیون به صورت یک شیفت فعال است و ظرفیت تزریق روزانه تا هزار دُز واکسن را در 5 کانتر فعال دارد.

انتهای پیام/
 

کلید واژه ها: واحد اسلامشهر دانشگاه آزاد اسلامی واکسیناسیون


نظر شما :