در نشست کنسرسیوم آسیب‌های اجتماعی واحد اسلامشهر مطرح شد

تدوین برنامه جامع عملیاتی کنسرسیوم آسیب‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای بهره‌مندی از ظرفیت‌های عملی دانشگاه

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰ کد : ۸۸۰ اخبار واحدها
تعداد بازدید:۵۸
تدوین برنامه جامع عملیاتی و برنامه های اجرایی کنسرسیوم آسیب‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان اولین اولویت نشست مجازی اعضای کنسرسیوم در واحد اسلامشهر تعیین شد.
تدوین برنامه جامع عملیاتی کنسرسیوم آسیب‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای بهره‌مندی از ظرفیت‌های عملی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اسلامشهر، اعضای دبیرخانه کنسرسیوم آسیب های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اسلامشهر با حضور در نشستی چندساعته به صورت مجازی در راستای پیشبرد مأموریت‌های واحد اسلامشهر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دکتر زهره افشارمند رئیس مرکز تحقیقات سوءمصرف مواد و اختلالات رفتاری در این نشست از اعلام همکاری واحدهای جدید به عنوان واحدهای مشارکت کننده در کنسرسیوم آسیب‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و افزود: از این پس مرکز تحقیقات علوم رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر نیز به عنوان عضو جدید به واحدهای مشارکت‌کننده در کنسرسیوم آسیب‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ملحق شده است.

این نشستِ برخط با تبادل نظر در زمینه چگونگی تدوین برنامه جامع عملیاتی و تقسیم برنامه‌های اجرایی به منظور پیشبرد اهداف کنسرسیوم و بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های عملی دانشگاه ادامه یافته و در این راستا مقرر شد تا به منظور اثربخشی اقدامات و تقویت دبیرخانه کنسرسیوم در جلسه آتی، شورای تخصصی کنسرسیوم با مشارکت اعضای هیأت علمی فعال معرفی و تشکیل شود.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی کنسرسیوم آسیب اجتماعی واحد اسلامشهر


نظر شما :